o nás


RENOVA ŽATEC je poctivá rodinná firma s dlouholetou tradicí. Již od roku 1994 se snažíme být spolehlivým partnerem, který pomáhá plnit vaše sny o novém bydlení. Specializujeme se především na prodej obkladů, dlažeb, koupelnového a kuchyňského vybavení a také na prodej nejrůznějšího bytového nábytku. Naší vizí je nabízet kvalitní sortiment od osvědčených českých a zahraničních výrobců za rozumné ceny. Až nás navštívíte, sami se přesvědčíte o tom, že jsme z této naší vize dodnes neustoupili. Kromě kvalitního sortimentu nabízíme profesionální poradenství a předání zkušeností, které jsme za téměř 30 let nasbírali. U nás vyřešíte vše na jednom místě.


Slovo zakladatele

Za firmou Renova Žatec stojí jeden velký sen. Vždy jsem si přál vytvořit firmu, do které budu ráno s nadšením vstupovat. Věděl jsem sice, že nevybuduji jednu z největších firem v České republice, ale o to více mě hnala dopředu touha upřednostnit skutečnou kvalitu před kvantitou.

Právě s kvalitou je naše firma od svého vzniku v roce 1994 nerozlučně spojena. Nabízíme pro Žatec a širší okolí kvalitní a elegantní sortiment za dostupné ceny. Zároveň jsme nikdy neustoupili ze svého nadstandardního přístupu k zákazníkům. Vždy našim klientům pečlivě nasloucháme a poskytujeme jim kompletní profesionální služby při výběru a pomáháme jim tak plnit sny o jejich novém bydlení.

Člověka mohou hodnotit pouze jiní. Já sám za sebe pouze vím, že během 28 let mého působení ve firmě jsme vždy dělali věci poctivě, s radostí a pečlivostí. Pokud tento pocit mají i jiní, věřte mi, že to je nejvyšší pocta pro mě osobně, mou drahou ženou a mé ostatní spolupracovníky.

Naši prodejnu najdete v Žatci na adrese Tyršova 1148.

Kontaktujte nás

Název Vaší firmy

Město
Ulice
Telefon: +420 775 358 154

Souhlasím se zpracováním osobních údajů